Systemy oświetleniowe typu TRACK – dlaczego stały się hitem i gdzie będą najlepiej wyglądać?

Wyobrażacie sobie loft albo studio z klasycznym oświetleniem?
Oczywiście, nie!
Tutaj potrzeba odrobiny fantazji, szaleństwa i praktyczności. Podobnie jak w lokalach gastronomicznych utrzymanych w stylu vintage. W takich miejscach aż prosi się o system oświetleniowy TRACK, dzięki któremu można wzbogacić aranżację o nowoczesne akcenty gry światła i cienia.

System oświetleniowy TRACK – co to takiego?

Najprościej mówiąc, jest to układ lamp LED rozlokowanych na szynie metalowej, podwieszonej najczęściej pod sufitem, chociaż zdarzają się chlubne wyjątki od tej reguły.

Dzięki możliwości swobodnej konfiguracji ustawienia źródeł światła użytkownik sam decyduje, na co zwrócić snop promieni, a co pozostawić w ukryciu.

Lampy LED dzięki specjalnym uchwytom dają się dowolnie przesuwać wzdłuż szyny i obracać w dowolnym kierunku. Barwa szyny jest dostosowana do aranżacji wnętrza, podobnie jak i źródła światła.

Uwaga! Reflektory szynowe LED charakteryzują się specyficzną budową, przez co nie kwalifikują się do innych zastosowań.

Zalety systemu TRACK:

  • Oświetlenie punktowe konkretnych miejsc;
  • Możliwość korzystania jedynie z poszczególnych reflektorów;
  • Oszczędny system wykorzystania energii elektrycznej;
  • Wszechstronność zastosowań i konfiguracji;
  • Nowoczesny design.

    I wiele innych.

Gdzie stosować system TRACK?

Wszędzie tam, gdzie istnieją akcenty soft. Studia, lokale o charakterze muzycznym (TRACK przypomina oświetlenie koncertowe), biura, mieszkania utrzymane w stylistyce boho.

System oświetleniowy TRACK sprzyja tworzeniu specyficznej atmosfery. Cieszy się ogromną sympatią pośród miłośników zmian i eksperymentowania. Każdy może choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy dekorator wnętrz. Dlaczego zatem nie spróbować?